Już 16 maja rusza rekrutacja

20220509_122437
16 maja 2022 rozpoczynamy rekrutację do Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej szkoły I-go stopnia.
Formularze można będzie składać do 20 czerwca, ale oczywiście lepiej z tym nie zwlekać. Jeśli kandydaci nie są zdecydowani, do której szkoły chcą być przyjęci lub nie wiedzą czy dadzą radę i dostaną się wymarzonej szkoły prosimy o wypełnienie tylko jednego formularza. Należy wybrać więc formularz szkoły pierwszego wyboru. Na każdym formularzu jest miejsce, gdzie można wpisać szkoły drugiego lub trzeciego wyboru.
Podajemy również informacje o najważniejszych etapach/terminach rekrutacji. Zwracamy uwagę na nieprzekraczalny termin potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły (dostarczenie oryginałów świadectw). Można zatem uniknąć problemów dostarczając już w czerwcu oryginalne dokumenty. Unikniemy w ten sposób konieczności przerwania urlopu.
Więcej

Matury rozpoczęte

Dziś nasi absolwenci pisali pierwszy egzamin maturalny, egzamin z języka polskiego. Trzymamy kciuki i życzymy bardzo dobrych wyników.
mat20220504