Obchody Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania

edzz4

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania przypada co prawda na 8 listopada, ale obchody rozpoczęliśmy 22 listopada. Naszą intencją jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród społeczności szkolnej, ale również w innych placówkach oświatowych w mieście. Podczas wykładu -naszego nauczyciela- dietetyka Pani Sylwii Śmietanki oraz prezentacji uczniów Technikum Gastronomicznego uczniowie poznali wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania. Było bardzo ciekawie, a w dodatku było smacznie.Dzisiejszy wykład to dopiero początek działań Zespołu. W ramach umowy partnerskiej spółki Enea Wytwarzanie ze szkołą uczniowie Zespołu Szkół przekażą ideę zdrowego odżywiania dalej.
W najbliższych dniach uczniowie Zespołu Szkół przeprowadzą warsztaty kulinarne w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Przewozie, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Opactwie oraz w Placówce Socjalizacyjnej Panda w Kozienicach.
edzz3
edzz1