Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

zak24-3

26 kwietnia naukę w Zespole Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich ukończyło 178 uczniów 4 klas Technikum i 3 klas Liceum Ogólnokształcącego (83 absolwentów LO, 95 absolwentów Technikum).
O godzinie 11:00 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie maturzystów. Dyrektor Zespołu Szkół Anna Gollasch wygłosiła wzruszające przemówienie podsumowujące naukę w szkole, wręczyła statuetki dla najlepszych absolwentów, listy gratulacyjne dla rodziców, nagrody książkowe oraz nagrody dla absolwentów, którzy uczestniczyli w wolontariacie, samorządzie szkolnym. Również przedstawiciel PCK uhonorował wielu absolwentów, którzy byli aktywnymi honorowymi dawcami krwi.
W programie uroczystości była również krótka część muzyczna przygotowana przez uczniów pod opieką Pani Katarzyny Rybaniec i Pana Marcina Mizaka. Po części oficjalnej absolwenci udali się na spotkania z wychowawcami.

zak-6zak-11zak-7zak24-1