Szkolenia językowe dla nauczycieli w Hiszpanii

10

18 maja grupa 5 naszych nauczycieli udała się do Sewilli w ramach realizacji projektu FERS „Podnoszenie poziomu kształcenia poprzez rozwój kompetencji kadry ”
Głównym celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności komunikacji w języku angielskim. Nauczyciele uczestniczą w zajęciach językowych prowadzonych zarówno w sali szkoleniowej jak i w plenerze. Program pobytu jest bardzo napięty. Po ciężkim dniu nauki uczestnicy szkolenia poznają kulturę Hiszpanii, zabytki i historię Sewilli oraz kuchnię hiszpańską.
Projekt ten współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na zasadach programu Erasmus+.
Jest to pierwsze z zaplanowanych szkoleń. Wkrótce odbędą się wyjazdy kolejnych naszych nauczycieli, przy czym tematyka szkoleń jest różna. Będą to kursy językowe (hiszpański, angielski), ale też szkolenia rozwijające kompetencje z zakresu nowych technologii informatycznych w pracy z uczniami a nawet szkolenie z zakresu robotyki.
Zaplanowane szkolenia będą się odbywać w Hiszpanii oraz w Portugalii.

1214