ZAKZS180

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach

21 czerwca rok szkolny w Zespole Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich kończy 457 uczniów Technikum, 331 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i 268 uczniów Szkoły Branżowej.
Tylko 5 uczniów Technikum, 8 uczniów Szkoły Branżowej i 1 z Liceum Ogólnokształcącej nie zostało na ten moment promowanych, ale 6 osób, będzie miało jeszcze możliwość poprawy oceny w sierpniu.

Najwyższą średnią w Liceum Ogólnokształcącym otrzymał uczeń Oskar Krawczyk (6.0), natomiast najwyższą średnią w Technikum- Michał Stępień (5,62).
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyła m. in. Pani Joanna Czechyra, starosta powiatu kozienickiego. W trakcie uroczystości Pani dyrektor Anna Gollasch wraz z wychowawcami uczniów wręczyła nagrody książkowe, dyplomy dla uczniów promowanych z wyróżnieniem oraz za osiągnięcia w konkursach czy działalności w wolontariacie.

7 klas maturalnych zakończyło naukę już w kwietniu a obecnie 2 klasy Szkoły Branżowej kończy szkołę. W bieżącym tygodniu promowanie do klas programowo wyższych odbyło się w 13 klasach LO, 20 klasach Technikum oraz w 8 klasach Szkoły Branżowej. 21 czerwca Łącznie kończy rok szkolny 1056 uczniów w 43 klasach.

ZAKZS126