Apel Wielkanocny

apelwielkdyr

13 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty Apel Wielkanocny. Część artystyczną przygotowała klasa 1TG wraz z wychowawcą, Panią Marzeną Mołodkiewicz. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny chór pod kierownictwem Pana Marcina Mizaka.
Podczas spotkania wręczono też dyplomy naszym czterem Stypendystom Premiera oraz nagrody za udział w konkursie języka angielskiego. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Pan Starosta Krzysztof Wolski oraz Pani Wiceburmistrz i Pan Burmistrz gminy Kozienice. Dyrektor szkoły dr Ryszard Zając i zaproszeni goście złożyli życzenia wielkanocne całej społeczności szkolnej.
Apel wprowadził uczestników uroczystości w świąteczny nastrój. Pełną relację z tego wydarzenia przygotowała TV Kronika Kozienicka oraz TV "Nasz Powiat", które prezentujemy na naszej stronie.

apelwielkchor