"Poznajemy Ojcowiznę" oraz II Mazowiecki Internetowy Konkurs Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

ojcow3

26 kwietnia odbyło się podsumowanie eliminacji wojewódzkich XXIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" oraz II Mazowieckiego Internetowego Konkursu Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej. W obu konkursach uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca. Podsumowanie odbyło się w Tułowicach koło Sochaczewa.

W konkursie "Poznajemy Ojcowiznę" dwie prace uczniów naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca w województwie, uzyskując awans do etapu centralnego:
- Wiktoria Cytryniak uczennica klasy 1F LO - I miejsce w kategorii prac indywidualnych,
- Julia Kobus kl. 1 G LO, Patryk Kobus kl. 1 TEl, Filip Czerwiński kl. 1 TM - I miejsce w kategorii prac zespołowych.

W II Mazowieckim Internetowym Konkursie Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej najwyższe miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych zajęli:
Julia Marut kl. 3 G LO - I miejsce
Oliwia Mirecka kl. 3 G LO - II miejsce