Wizyta przygotowawcza w Portugalii

s9

W dniach 5-6 czerwca delegacja naszej szkoły w składzie: dyrektor Anna Gollasch, pani Renata Kurek i koordynator projektu Michał Wrochna odbyła wizytę przygotowawczą w ramach realizacji projektu FERS (Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego) w Setúbal w Portugalii.
Podczas wizyty podpisano porozumienie o realizacji programu oraz ustalono przebieg stażu zagranicznego naszych uczniów, którzy już 15 czerwca polecą do Lizbony.
Celem wizyty było doprecyzowanie szczegółów pobytu uczniów i sprawdzenie warunków, w których odbywać się będą praktyki ekonomistów i elektryków a także sprawdzenie warunków socjalno-bytowych w miejscu noclegu oferowanych przez naszego partnera, firmę szkoleniową EuroMind.
Miejsce praktyk -miasto Setúbal położone jest nad brzegiem Atlantyku, zaledwie 40 km od Lizbony.
Na prezentowanych zdjęciach możemy zobaczyć miejsce praktyk elektryków: Energia Avulso oraz Gassho- miejsce praktyk ekonomistów.
Uczestnicy wizyty zwiedzili m. in. Setúbaloraz Lizbonę
Wszyscy uczestnicy wizyty otrzymali stosowne certyfikaty.

s2s8s11s6s5